Оплата і доставка

Ми здійснюємо експрес-доставку по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій.

Доставка здійснюється послугами перевізників Нова Пошта та УкрПошта.

Для усіх замовлень вартістю понад 500 гривень - доставка для Вас безкоштовна!


Доставка товару з передоплатою (оплата кредитною карткою):
Товар буде доставлена на поштове відділення чи відділення Нової Пошти, згідно вказаної адреси.

Далі Ви отримаєте повідомлення, яке ви пред'явите в поштовому відділенні і співробітник пошти видасть Вам доставку. Додатково нічого оплачувати не потрібно.

Ваш товар зберігається на поштовому відділенні протягом 30 днів, але тільки протягом 5 робочих днів посилка зберігається на поштовому відділенні безкоштовно.

Доставка товару з післяплатою:

Товар буде доставлено на поштове відділення Укрпошти чи відділення Нової Пошти згідно вказаної адреси чи обраного Вами відділення.

Далі Ви отримаєте повідомлення, яке ви пред'явите в поштовому відділенні. Ви оплатите вартість товару і співробітник пошти видасть Вам доставку.

Додатково на пошті може оплачуватися поштовий збір за переказ грошових коштів. Розмір оплати залежить від тарифів поштової служби.

(Для усіх замовлень вартістю понад 800 гривень - поштовий збір оплачується нами!)

Увага:

  • Ваше замовлення буде зберігатися в поштовому відділенні безкоштовно протягом 5 робочих днів, після чого, у разі його неотримання буде повернуто на наш склад автоматично.
  • Просимо Вас уважно перевіряти замовлення при отриманні на предмет комплектності замовлення і цілісності упаковки.
  • У разі порушення цілісності упаковки просимо Вас зафіксувати претензію транспортної компанії і / або відмовитися від отримання товару.
  • Для замовлень загальною вартістю до 250 гривень потрібна повна передоплата.


Обробка і терміни доставки:

Переважна більшість замовленнь відправляється в день оформлення замовлення до 15:00.

Замовлення, які були зроблені після 15:00 або у вихідні та святкові дні - будуть відправлені на наступний робочий день.

Термін доставки для більшості замовленнь становить 1 робочий день, в деяких випадках цей термін може скласти 2-3 дні.

Важливо!
Будь ласка, щоб замовлення було доставлене в найкоротший термін та в найближче до Вас поштове відділення, вказуйте Ваш індекс. Дізнатися Ваш індекс Ви можете на сайті «Укрпошти»;

Послуга «Кур'єрська доставка» для 24 обласних міст та Києва.

Кур'єрська доставка додому або в офіс здійснюється кур'єрською службою "Укрпошти" або "Нової Пошти". Після того, як замовлення буде передане в службу доставки, з Вами зв'яжеться представник кур'єрської служби, щоб підтвердити адресу доставки і з’ясувати зручний для Вас час доставки. При отриманні замовлення необхідно перевірити цілісність упаковки в присутності кур'єра. Необхідно провести розрахунок з представником кур'єрської служби, а також сплатити поштовий збір за переказ грошових коштів. Розмір поштового збору залежить від тарифів поштової служби і від вартості замовлення.


Умови обміну та повернення товару.

Будь ласка, перевіряйте відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару при отриманні замовлення в присутності працівника служби доставки.

Наш магазин не гарантує вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.

Важливо зауважити, що на м'які контактні лінзи, аксесуари до них, розчини для зберігання і зволожувальні краплі гарантія не поширюється. Вони належать до виробів медичного призначення і предметів особистої гігієни, тож відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 172 від 19.03.1994 р, документ 172- 94-п, редакція від 07.12.2005 р, обмін та повернення лінз неможливі.

Якщо ви виявили будь-який виробничий дефект, ви можете зв'язатися з нами за номером телефону гарячої лінії +380 (73) 1455285. Ми проведемо професійну експертизу, і якщо перевірка підтвердить ваду, ми одразу ж замінимо товар або повернемо Вам гроші. Наголошуємо, що скористатися цією можливістю можуть лише пацієнти з рецептом від офтальмолога, який був виписаний протягом останніх шести місяців. Окрім цього, ви повинні надати лінзу у контейнері з розчином і блістером, а також товарним чеком на придбаний товар.

Усі представлені на сайті товари пройшли необхідні перевірки та мають офіційні сертифікати якості.