Акційні набори

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному критерію.

Акційні набори

Бажаєте отримувати якісні товари за чесною ціною? Тоді наші пропозиції були створені спеціально для вас! Пропонуємо вашій увазі якісні, надійні та вигідні пропозиції, які допоможуть вам використовувати гроші з розумом. Для вас діє прекрасна акційна пропозиція на зручні лінзи та розчини для дезінфекції. Таким чином, ви зможете правильно доглядати за своїми контактними лінзами, а також захистити свої очі від інфекцій та дискомфорту. Акційний набір включає в себе упаковку лінз (шість штук у кожній) і пляшечку розчину для догляду (360 або 375 мл).

Тільки у нашому магазині діє вигідна акція на контактні лінзи, яка допоможе вам помітно зекономити свої гроші.

Переваги акційних наборів (розчин та лінзи)

Замовивши у нас акційний набір (розчин і лінзи), ви отримаєте багато нових можливостей:

  • уся наша продукція уже пройшла необхідні перевірки, її рекомендували офтальмологи для людей з порушеннями зору;

  • розчин для лінз швидко очистить поверхню від ліпідних відкладень, що подарує вам відчуття свіжості і чистоти на цілий день;

  • у нас представлені тільки товари найкращих виробників: Cooper Vision, Bausch and Lomb, Alcon та інших;

  • ви отримаєте відчутну знижку, що дозволить зекономити ваші гроші.

Найкращі акційні пропозиції  тільки для вас

Акція на Soflens59 стала однією з найбільш популярних серед наших клієнтів. Зручні та надійні лінзи мають зручний дизайн, тож легко одягаються. Окрім того, вони чудово пропускають кисень і затримують вологу: очі не будуть пересихати.

Акція на Air Optix забезпечить вам гострий зір та прекрасне периферійне бачення. Ви забудете про затуманеність, нечіткість і дискомфорт, лінзи не відчуваються на очах. Також вас можуть зацікавити Аir optix aqua: акція на них стане ідеальним варіантом для людей з підвищеною чутливістю очей.

Ще одна пропозиція – розчин та лінзи PureVision2 HD, акція на які допоможе вам зекономити більше ста гривень. Ви можете не сумніватися – якість лінз підтверджується необхідними сертифікатами.

Зверніть увагу, ми пропонуємо тільки найкращий розчин для лінз, акція на який дозволить вам зекономити половину його вартості. Ефективний, безпечний та перевірений, він уже здобув схвалення від спеціалістів. Зручний у використанні, він продезінфікує поверхню лінзи, позбавить її усіх забруднень, які назбиралися за день. Рідина для лінз за акцією – це найкращий вибір на сучасному українському ринку!

Щоб отримувати інформацію про наші акції, підпишіться на розсилку!