ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus

Спеціальна ціна 85,00 грн. Звичайна ціна 105,00 грн.
В наявності
Ви заощаджуєте: 19%
Припис Ліве око Праве око
14.0
14.0
К-ть

Контактні лінзи Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus створюють комфорт для очей і допомагають їм залишатися вологими тривалий час. Ці одноразові контактні лінзи можна носити протягом двох тижнів, не знімаючи.

Більше характеристик

Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!

Контактні лінзи Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus створюють комфорт для очей і допомагають їм залишатися вологими тривалий час. 

Ці одноразові контактні лінзи можна носити протягом двох тижнів, не знімаючи.

Якщо ви страждаєте від сухості в очах або виявляєте, що ваші нинішні лінзи стають сухими і незручними під час звичайного щоденного використання,  замисліться про перехід на Acuvue Oasys від Johnson & Johnson.

Ці революційні двотижневі одноразові лінзи виготовлені з використанням силіконового гідрогелю нового покоління. Новий матеріал лінзи містить більший обсяг зволожуючих агентів і забезпечує гарний кисневий обмін і комфортне носіння. Ця унікальна технологія дозволяє до створення змочуваних контактних лінз з силіконовим гідрогелем для комфорту в складних умовах. Навіть у найбільш сухому середовищі ті, хто носить контактні лінзи Acuvue Oasys, забувають, що взагалі носять лінзи.

Ці лінзи ідеально підходять для людей, які відчувають сухість контактних лінз і можуть виявитися залежними від зволожуючих крапель. Контактні лінзи Acuvue Oasys істотно знижують потребу в краплях для очей протягом дня. Незалежно від того, де ви проводите більшу частину свого часу —на вулиці чи в офісі за комп'ютером, ваші очі можуть бути достатньо зволоженими в цих лінзах. 

Acuvue Oasys з Hydraclear Plus - ідеальні лінзи для тих, хто хоче жити своїм життям без дискомфорту, відчуття сухості в очах.

Вам не доведеться турбуватися про те,  що ви переплутаєте сторони лінз, коли будете їх одягати, оскільки їх сторони мають різний вигляд. Ці лінзи мають один із найвищих рівнів захисту від ультрафіолетового випромінювання, блокуючи не менше 96% випромінювання УФ-А і 99% випромінювання УФ-В. Крім того, лінзи Acuvue Oasys мають високий рівень проникнення кисню: вони забезпечують 98% доступу кисню до відкритих очей.

Лінзи Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus ідеально підходять для носіїв контактних лінз, які страждають як на короткозорість, так і далекозорість, та навіть для тих, у кого є астигматизм. Якщо ви хочете попрощатися з відчуттям сухості очей, отримати комфорт на весь день і захист від ультрафіолетового випромінювання, то спробуйте Acuvue Oasys з технологією Hydraclear Plus.

Докладніше
BC (базова кривизна, мм) 8,4; 8,8
Діаметр 14,0
Товщина в центрі 0.07
SPH (оптична сила) +8,0 ... -12,0
Модуль пружності 0,69
Матеріал Senofilcon A
Тип матеріалу Силікон-гідрогель
Н2О (вологовміст, %) 38
DK/t (киснепроникність) 147,00
UV-фільтр Так
Тонування є + індикатор
Термін заміни 2 тижні
Режим носіння денний/2 тижні або безперервний/1 тиждень
Упакування 1 або 6 лінз
Виробник Johnson&Johnson
Країна виробника Ірландія
Ви маєте бути залогінені, щоб отримати бали за відгук.
Залиште свій відгук
Ви залишаєте відгук:ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR Plus
Ваш рейтинг
Запитання клієнтів
Чи є кривизна 8.6 даного товару? Якщо так, чи планується продаж від Вашого магазину?

Ні, немає, лише 8.4 та 8.8

Всі лінзи з кривизною 8.6 ви можете знайти за цим посиланням.

Припис що це? У чому полягає сенс строки припис? Не можу зрозуміти. НАскільки я знаю в упаковці лінзи однаково підходять як для п, так і л ока

Так, ви абсолютно праві, лінзи підходять як до лівого, так і для правого ока.

Сенс розділеної форми в тому, що деколи зір на різних очах відрізняється.

Якщо у вас він одинаковий  на обох очах - одну "галочку" можна зняти.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати запитання